Ekibimiz

Av. Enes KABADAYI

Ekinoks Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun kurucu ortağı olan Avukat Enes KABADAYI, 2015 yılında Hukuk Fakültesi’nden mezun olmuştur. Enes KABADAYI, gerek Hukuk Fakültesi’nde aldığı eğitim; gerekse üniversite hayatı boyunca öğrenci kulüplerinde aktif olarak yer almanın sorumluluk yüklenmesi, yönetim becerilerinin gelişmesi, sorun çözebilme kabiliyeti ve takım çalışmasına uyum sağlaması noktalarında kendisine kattığı artı değerlerin iş hayatına da enformasyon açısından hızlı ve güçlü şekilde entegre olmasını sağlamıştır. Lisans eğitiminde teorik bilginin yanında üniversitedeki sosyal hayatında da 2 yıl boyunca yaptığı Hukuk Kulübü başkanlığı sürecinde aktif olarak eğitim ve kariyer odaklı 21 programın proje üretiminde ve organizasyonunda bizzat yer almıştır. Bunun yanında öncülüğünü yaptığı İzmir’deki Hukuk Fakültelerinde bulunan tüm öğrenci kulüplerinin İzmir Hukuk Kulüpleri Platformu adı altında birleşmesiyle yaptığı çalışmalar ve farklı öğrenci kulüplerinde yer aldığı faaliyetlerle kazandığı tecrübe, grup çalışması bilinci ve sonuç hedefli çalışma yöntemini iş hayatında da aynı şekilde devam ettirmektedir.

Balıkesir’in Gönen ilçesinde doğup büyüyen Enes KABADAYI ülkemiz iş dünyasının merkezi konumunda olan İstanbul’da avukatlık yapmayı tercih etmiştir. Mezuniyet sonrası İstanbul’daki kurumsal Hukuk Bürolarında stajını tamamlayan Enes KABADAYI, Avukatlık Ruhsatını almasıyla beraber 2017 yılında Ekinoks Hukuk ve Danışmanlık Bürosunu kurmuştur. Birçok farklı sektörden oluşan iş çevresiyle uzun süredir yürüttüğü sıkı ilişkiler ile onlara en iyi şekilde hizmet verebilmek için günden güne hukuk ekibini büyütmeyi ve şimdiye kadar etkin bir şekilde avukatlığını yapmış olduğu müvekkillerini memnun etmeyi amaçlamaktadır.

Ceza Hukuku, Ticaret Hukuku ve İcra İflas Hukuku başta olmak üzere birçok alanda kısa sürede etkili ve pratik çözümler bulmasıyla şimdiye kadar başarıya ulaştırdığı ofisini bundan sonra da sizlere hizmet etmek amacıyla daima en iyiye taşımayı amaç edinmiştir.

 

Av. Betül ALPAY KABADAYI

Ekinoks Hukuk ve Danışmanlık Bürosunun kurucu ortağı olan Avukat Betül ALPAY KABADAYI, Hukuk Fakültesinden 2016 yılında mezun olmuştur. Mezuniyetinin akabinde İstanbul’daki hukuk bürolarında stajını tamamlayan Avukat Betül ALPAY KABADAYI, ruhsatını aldıktan hemen sonra Ekinoks Hukuk ve Danışmanlık Bürosu bünyesinde en iyi hizmeti verebilmek üzere Avukat Enes KABADAYI ile birlikte ofisin kuruluşunda yer almıştır.

Aslen Muğla’nda doğup büyüyen Betül ALPAY KABADAYI, iş çevreleriyle irtibatın yoğun olması sebebiyle ve mesleki olarak daha gelişim amacıyla İstanbul’da avukatlık yapmayı tercih etmiştir. İş Hukuku, Sigorta Hukuku, Aile Hukuku ve Miras Hukuku gibi özel hukuk alanlarına olan ilgisi sebebiyle özellikle bu alanlarda çalışmalarını büyük bir özveriyle yapan Betül ALPAY KABADAYI, her türlü sorunda müvekkillerine en iyi çözümü bulabilmek için çalışmalarını sürdürmektedir.